VOTE! (1.0.0-beta2) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Settings
ro: Setări

en: Label
ro: Etichetă

en: Icons
ro: Iconițe

en: Question
ro: Întrebare

en: Good
ro: Bun

en: Vote
ro: Votează

en: Display options
ro: Opțiuni de afișare

en: Method
ro: Metodă

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Entity
ro: Entitate

en: Buttons
ro: Butoane

en: Language code
ro: Codul limbii

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Entity types
ro: Tipuri de entități
