Vote Anonymous (8.x-1.2) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Title
af: Titel

en: Reset
af: Herstel

en: Vote
af: Stem

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
