Vote Anonymous (8.x-1.2) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Reset
be: Скінуць

en: Vote
be: Голас

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Content Type
be: Тып змесціва

en: Apply
be: Ужыць

en: About
be: Аб
