Vote Anonymous (8.x-1.2) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Vote
el: Ψήφος

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Content Type
el: Τύπος περιεχομένου

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: About
el: Περί

en: Thank you for your vote.
el: Ευχαριστούμε που ψηφίσατε.

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
