Vote Anonymous (8.x-1.2) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Reset
et: Tühista

en: Vote
et: Hääleta

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: About
et: Programmist

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
