Vote Anonymous (8.x-1.2) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Reset
eu: Garbitu

en: Vote
eu: Bozkatu

en: Desc
eu: Beheraka

en: Content Type
eu: Eduki Mota

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: About
eu: (r)i buruz

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Asc
eu: Goraka
