Vote Anonymous (8.x-1.2) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Title
gl: Título

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Vote
gl: Votar

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Content Type
gl: Tipo de Contido

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: About
gl: Información

en: Thank you for your vote.
gl: Gracias polo seu voto

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -
