Vote Anonymous (8.x-1.2) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Title
is: Titill

en: Reset
is: Endursetja

en: Vote
is: Kjósa

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Content Type
is: Efnisgerð

en: Apply
is: Virkja

en: About
is: Um

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
