Vote Anonymous (8.x-1.2) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Vote
lt: Balsuoti

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Content Type
lt: Turinio tipas

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: About
lt: Apie

en: Thank you for your vote.
lt: Dėkojame už balsą

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -
