Vote Anonymous (8.x-1.2) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Vote
lv: Balsot

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: About
lv: Par

en: Thank you for your vote.
lv: Paldies par balsi

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
