Vote Anonymous (8.x-1.2) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Vote
mr: मत

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Content Type
mr: साहित्य प्रकार
