Vote Anonymous (8.x-1.2) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Vote
ne: मतदान

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: About
ne: बारेमा
