Vote Anonymous (8.x-1.2) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Vote
sk: Hlasovať

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Content Type
sk: Typ obsahu

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: About
sk: Informácie o

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Asc
sk: Vzostupne
