Vote Anonymous (8.x-1.2) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Reset
sv: Återställ

en: Vote
sv: Rösta

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Content Type
sv: Innehållstyp

en: Apply
sv: Applicera

en: Offset
sv: Kompensera

en: About
sv: Om

en: Thank you for your vote.
sv: Tack för din röst.

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud
