Vote Anonymous (8.x-1.3) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Vote
cs: Hlasovat

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Content Type
cs: Typ obsahu

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Posun

en: About
cs: Popis

en: Thank you for your vote.
cs: Děkujeme za váš hlas.

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
