Vote Anonymous (8.x-1.3) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Reset
cy: Ailosod

en: Vote
cy: Pleidleisio

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: Thank you for your vote.
cy: Diolch am eich pleidlais

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
