Vote Anonymous (8.x-1.3) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Reset
he: איתחול

en: Vote
he: הצבע

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Content Type
he: סוג תוכן

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: About
he: אודות

en: Thank you for your vote.
he: תודה רבה על הצבעתך

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
