Vote Anonymous (8.x-1.3) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Vote
tr: Oy ver

en: Desc
tr: Azalan

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Content Type
tr: İçerik çeşidi

en: Apply
tr: Uygula

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: About
tr: Hakkında

en: Thank you for your vote.
tr: Oyunuz için teşekkürler

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)
