Vote Anonymous (8.x-1.3) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Reset
uk: Скинути

en: Vote
uk: Голосувати

en: Desc
uk: Спад

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Content Type
uk: Тип матеріалу

en: Apply
uk: Застосувати

en: Offset
uk: Зміщення

en: About
uk: Про модуль

en: Thank you for your vote.
uk: Дякуємо за Ваш голос.

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне
