Vote Anonymous (8.x-1.3) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹
