Vote Anonymous (8.x-1.3) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Vote
vi: Bình chọn

en: Desc
vi: Giảm dần

en: Sort by
vi: Sắp xếp theo

en: Apply
vi: Áp dụng

en: Offset
vi: Độ dịch

en: About
vi: Giới thiệu

en: Thank you for your vote.
vi: Cảm ơn bạn đã bỏ phiếu

en: Items per page
vi: Số mục trên một trang

en: - All -
vi: - Tất cả -

en: Asc
vi: Tăng dần

en: Master
vi: Chính
