Vote Anonymous (8.x-1.4) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Vote
ar: صوّت

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Content Type
ar: نوع المحتوى

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: About
ar: حول

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
