Vote Anonymous (8.x-1.4) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Vote
ca: Vota

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Content Type
ca: Tipus de contingut

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: About
ca: Detalls

en: Thank you for your vote.
ca: Gràcies per votar.

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Master
ca: Mestre
