Vote Anonymous (8.x-1.4) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Title
da: Titel

en: Reset
da: Gendan

en: Vote
da: Stem

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Content Type
da: Indholdstype

en: Apply
da: Udfør

en: Offset
da: Forskydning

en: About
da: Om

en: Thank you for your vote.
da: Tak for din bedømmelse.

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Asc
da: Stigende
