Vote Anonymous (8.x-1.4) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Reset
ja: リセット

en: Vote
ja: 投票

en: Desc
ja: 降順

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Content Type
ja: コンテンツタイプ

en: Apply
ja: 適用

en: Offset
ja: オフセット

en: About
ja: アバウト

en: Thank you for your vote.
ja: 投票ありがとうございます。

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター
