Vote Anonymous (8.x-1.4) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Reset
jv: Baléknā

en: Vote
jv: Pilih

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: About
jv: Ngenani

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
