Vote Anonymous (8.x-1.4) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Vote
kn: ಮತ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: About
kn: ಕುರಿತು
