Vote Anonymous (8.x-1.4) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Reset
pl: Resetuj

en: Vote
pl: Głosuj

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Content Type
pl: Rodzaj zawartości

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: About
pl: O stronie

en: Thank you for your vote.
pl: Dziękujemy za ocenę.

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny
