Vote Anonymous (8.x-1.4) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Reset
ru: Сбросить

en: Vote
ru: Голосовать

en: Desc
ru: По убыванию

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Content Type
ru: Тип материала

en: Apply
ru: Применить

en: Offset
ru: Пропустить

en: About
ru: Информация

en: Thank you for your vote.
ru: Спасибо за голос!

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной
