Vote Anonymous (8.x-1.4) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Reset
ta: மீளமை

en: Vote
ta: வாக்கு

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Content Type
ta: உள்ளடக்க வகை

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: About
ta: பற்றி

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -
