Vote Anonymous (8.x-1.5) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: Title
de: Titel

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Vote
de: Stimme

en: Desc
de: Absteigend

en: Sort by
de: Sortierung

en: Content Type
de: Inhaltstyp

en: Apply
de: Anwenden

en: Offset
de: Versatz

en: About
de: Über

en: Thank you for your vote.
de: Vielen Dank für die Bewertung.

en: Items per page
de: Elemente pro Seite

en: - All -
de: - Alle -

en: Asc
de: Aufsteigend
