Vote Anonymous (8.x-1.5) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Reset
hr: Poništi

en: Vote
hr: Glas

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni

en: About
hr: Opis

en: Asc
hr: Uzlazno
