Vote Anonymous (8.x-1.5) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Vote
nn: Stem

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
