Vote Anonymous (8.x-1.5) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Title
pt: Título

en: Reset
pt: Reiniciar

en: Vote
pt: Votar

en: Sort by
pt: Ordenar por

en: Content Type
pt: Tipo de Conteúdo

en: Apply
pt: Aplicar

en: Offset
pt: Deslocamento

en: About
pt: Sobre

en: Thank you for your vote.
pt: Obrigado pela sua classificação.

en: Items per page
pt: Itens por página

en: - All -
pt: - Todos -

en: Master
pt: Principal
