Vote Anonymous (8.x-1.5) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Vote
ug: بېلەت تاشلاش

en: ,
ug: ،

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: About
ug: ھەققىدە

en: - All -
ug: ھەممىسى
