Vote Anonymous (8.x-1.5) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Vote
bo: འདེམས་ཤོག་འཕེན་པ

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
