Vote Anonymous (8.x-1.5) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Reset
eo: Restarigu

en: Vote
eo: Voĉdono

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: Thank you for your vote.
eo: Donkon al vi pro voĉo

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
