Vote Anonymous (8.x-1.3) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Vote
fa: رای

en: Desc
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Content Type
fa: نوع محتوا

en: Apply
fa: تایید

en: Offset
fa: جابجایی

en: About
fa: درباره

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
