Vote Anonymous (8.x-1.5) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Reset
fi: Palauta

en: Vote
fi: Äänestä

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Content Type
fi: Sisältötyyppi

en: Apply
fi: Käytä

en: About
fi: Tietoja

en: Thank you for your vote.
fi: Kiitos arvioistasi

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Master
fi: Isäntä
