Vote Anonymous (8.x-1.2) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Vote
fr: Voter

en: Sort by
fr: Trier par

en: Content Type
fr: Type de contenu

en: Apply
fr: Appliquer

en: Offset
fr: Décalage

en: About
fr: À propos

en: Thank you for your vote.
fr: Merci d'avoir voté.

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: Master
fr: Principal
