Vote Anonymous (8.x-1.5) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Vote
hu: Szavazat

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Content Type
hu: Tartalomtípus

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Offset
hu: Eltolás

en: About
hu: Leírás

en: Thank you for your vote.
hu: Köszönjük az értékelést.

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester
