Vote Anonymous (8.x-1.4) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Reset
it: Ripristina

en: Vote
it: Vota

en: Desc
it: Disc

en: Sort by
it: Ordina per

en: Content Type
it: Tipo di contenuto

en: Apply
it: Applica

en: Offset
it: Scostamento

en: About
it: Informazioni

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: Master
it: Principale
