Vote Anonymous (8.x-1.5) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Vote
nl: Stemmen

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Content Type
nl: Inhoudstype

en: Apply
nl: Toepassen

en: About
nl: Over

en: Thank you for your vote.
nl: Bedankt voor uw stem.

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Asc
nl: Oplopend
