Vote Anonymous (8.x-1.5) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Vote
oc: Votar

en: Sort by
oc: Triar per

en: Content Type
oc: Tipe de contengut

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: About
oc: A prepaus

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Master
oc: Maître
