Vote Up/Down (8.x-1.0-alpha5) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Settings
pt: Configurações

en: Points
pt: Pontos

en: Voting
pt: Votos

en: Plain
pt: Plano

en: Yes/No
pt: Sim/Não

en: %name: may not be longer than @max characters.
pt: %name: não pode ser maior que @max caracteres.
