Voting Rules D8 (8.x-1.0) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Value
bg: Стойност

en: Date
bg: Дата

en: User
bg: Потребител

en: User ID
bg: ID на Потребителя

en: Node
bg: Материал

en: Comment
bg: Коментар

en: Vote
bg: глас
