Voting Rules D8 (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (19 entries)

en: Value
da: Værdi

en: Date
da: Dato

en: User
da: Bruger

en: User ID
da: Bruger ID

en: Node
da: Indholdselement

en: Comment
da: Kommentar

en: Vote
da: Stem

en: Operator
da: Operand

en: Function
da: Funktion

en: Rules
da: Regler

en: equals
da: lig med

en: Entity type
da: Entity-type

en: Value type
da: Værditype

en: Vote results
da: Afstemningsresultater

en: The unique ID of the user account.
da: Brugerkontoens unikke ID.

en: The comparison operator.
da: Sammenligningsoperatoren.

en: is lower than
da: er mindre end

en: is greather than
da: er større end

en: The user ID.
da: Bruger ID.
