Voting Rules D8 (8.x-1.0) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Value
hy: Արժեք

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: User
hy: Օգտագործող

en: User ID
hy: Օգտատիրոջ  ID

en: Node
hy: Նոդ

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: Vote
hy: քվեարկել

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը
