Voting Rules D8 (8.x-1.0) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Value
km: តម្លៃ

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: User ID
km: លេខ​សម្គាល់​អ្នក​ប្រើ

en: Node
km: ថ្នាំង

en: Comment
km: មតិ​យោបល់

en: Vote
km: ការបោះឆ្នោត​

en: Function
km: មុខ​ងារ

en: The unique ID of the user account.
km: លេខ​សម្គាល់​តែ​មួយ​នៃ​គណនី​អ្នក​ប្រើ​ ។
