Voting Rules D8 (8.x-1.1) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Value
af: Waarde

en: Tag
af: Etiket

en: Date
af: Datum

en: User
af: Gebruiker

en: Node
af: Mode

en: Comment
af: Kommentaar

en: Vote
af: Stem
